Is dit je eerste cursus bij Kickstart School? Test je niveau
Heb je het druk maar je wilt toch je schrijfvaardigheid verbeteren op academisch gebied?
Dan kun je in onze online cursus Academic Writing door het maken van korte of langere opdrachten op ons online leerplatform, KickstartNet, je schrijfvaardigheid verder ontwikkelen. Alle correspondentie is online, maar een eerste kennismakingsgesprek (face to face, telefonisch of via Skype) is noodzakelijk om het niveau vast te stellen en de doelstellingen van de cursist te bespreken.
De lessen bevatten schrijfopdrachten van verschillende lengtes. Deze opdrachten worden tweemaal door de docent bekeken.
Overzicht - Academisch Engels online Schrijfcursus
Groepsgrootte
1:1
KickstartNet
Ja
Taal in de klas
Engels
Lesduur
2-3 uur
Cursusduur
16 inzendingen
huiswerk
3 uur
Cursusinhoud en leerdoelen - Academic English Online Schrijfcursus
De volgende thema's komen aan bod:
- Structureren van teksten; zinnen en alinea's
- Schrijven van introducties en conclusies
- Maken van aantekeningen, samenvattingen en parafraseren
- Geven van beschrijvingen van o.a. processen
- Verhalend beschrijven
- Schrijven van essays en rapporten
Aan het einde van de cursus kun je het volgende:
- Een academische tekst construeren met behulp van topic sentences, alineas en signaalwoorden
- De juiste grammaticale regels toepassen en een grote varieteit aanbrengen in de woordenschat
- Diverse soorten teksten adequaat samenvatten en parafraseren
- Op een heldere en begrijpelijke manier complexe informatie overbrengen
- Goede aantekeningen maken
- Een betoog houden waarbij de punten ondersteund worden door voorbeelden
Praktische informatie - Academic English Online Schrijfcursus
Prijs
Prijs €390 voor 8 lessen (inclusief alle cursus materialen). Losse lessen kunnen gekocht worden voor €45 per les.
Annuleringsvoorwaarden
Kickstart School School hanteert een standaard 24-uurs annuleringsbeleid. Als een leerling een les wil verplaatsen of annuleren, moet er minimaal 24 uur van tevoren contact worden opgenomen met Kickstart School/de docent, anders wordt het volledige bedrag voor die les toch in rekening gebracht.
Lesmateriaal
Kickstart School hanteert een standaard 24-uurs regeling. Het is mogelijk een les kosteloos te verzetten, mits dit tenminste 24 uur van tevoren gebeurt, anders moeten helaas de volledige leskosten in rekening worden gebracht.
- Eerste inzending: De docent geeft aan wat er veranderd of verbeterd moet worden. Hiermee kan de cursist zelf weer aan de slag
- Tweede inzending: De docent geeft gedetailleerd commentaar en corrigeert waar nodig.
Volgende stappen
Deze cursussen zouden de volgende kunnen zijn: